Novinka Tip
 

Krabička plná aromavosků

 

Levandule jak od francouzské babičky! :)

Představujeme vám naše oblíbené vonné vosky. Tyhle tyčky s hvězdičkami do aromalamp jsou nejen hezké pro oko (můžete je například i navázat na vánoční dekorace), ale nalámané v aromalampě vám po rozpuštění vykouzlí doma moc hezkou atmosféru. Do lampy si můžete dát jen malou hvězdičku nebo nalámat celou tyčku – jak uznáte za vhodné. Zároveň si můžete pořídit i jiné vosky a vytvořit svou vlastní vonnou kompozici.

Květ i esence levandule je „horkým favoritem“ většiny našich zákazníků a není se co divit. Od starověku lidé levanduli pěstují nejen pro její krásu, ale také vůni a léčivé účinky. Její vůně pomáhá při relaxaci, pomůže vám dobře usnout, uvolní nervové napětí, harmonizuje … zkrátka navozuje příjemné pocity. A právě proto je v našem balíčku také vonný sáček s levandulí, který můžete schovat pod polštář, do zásuvek nebo skříní. Je to taková kamarádka, co vám pomůže v nesnázích a ještě udělá parádu. 

Dostupnost Skladem
399 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie Dárkové balíčky
 

Ruční práce, každý kousek je originál. 3 x 20 ml + 4 x10 ml přírodního sójového vosku, esenciální olej. Vonný polštářek.
Dodáváme v kartonové krabičce přírodní barvy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.