DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

Velké balíčky

 
699
9591699959

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • DOBRObalíček 451
  DOBRObalíček
  Momentálně nedostupné

  V naší DOBROEDICI najdete svíčku pro pejskaře nebo kočkaře ,  nebo vosk do aromalampy andělská DOBROkřídla, v dárkové krabičce. Ale pokud byste chtěli pomoci ještě o trochu víc, můžete si objednat celé dárkové balení, které obsahuje „psí svíčku“, „kočičí svíčku“ i andělská křídla.

  Z každého takového prodaného balíčku putuje 280,- Kč na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, což už je opravdu parádní částka!!!
  Děkujeme každému, kdo se s námi rozhodne pomoci opuštěným chlupáčům a přinést jim alespoň trošku víc dobrýho světla do jejich života.
  Děkujeme, že s námi pomáháte! 

   
   
   

  699 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Dárkové balení svíček „z lesa“ 311
  Dárkové balení svíček „z lesa“
  Momentálně nedostupné

  Chcete darovat dárek, ve kterém je schovaný kousek přírody? Tak právě pro vás jsme nachystaly dárkové balení lesních svíček.  V balíčku jsou čtyři svíčky se zvířátky (ke každému z nich najdete na našem webu krátký příběh). Každá ze svíček má jinou vůni – všechny ale mají jedno společné a to, že jsou 100% přírodní (sójový vosk, esenciální oleje, bavlněný knot).

  Balíček obsahuje svíčku Pán podzemních hradů (vůně lesních malin), Zase do skoku (citrónová tráva), Stromová artistka (pomeranč) a Čistá jako vánek (bez přidání esenciálních olejů). Pokud nám ale do zprávy napíšete, že byste chtěli některou ze svíček vyměnit za jinou z této řady – není problém – napište nám do poznámky v objednávce, za jakou svíčku chcete stávající vyměnit – a je to. Plníme totiž skleničky voskem a taky plníme přání na počkání :-)

  PS: Žádné zvíře z nás nemusí mít strach. Naše svíčky jsou veganfriendly … nenajdete v nich nic, co by bylo živočišného původu.


  879 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Milý dárkový balíček 365
  Milý dárkový balíček
  Momentálně nedostupné

  Dárkový balíček našich Malých milých svíček, tedy těch, které jsme vyrobily jako naše úplně první. 

  Tahle naše první Dobrá svět(la) máme rády jako naše prvorozené děti :-) Je to naše srdcovka, naše začátky, jednoduchá krása, naše MILÉ MALÉ čisté světlo s esencemi, které nám do života přineslo spoustu radosti a věříme, že i vám přinesou domů radost a pohodu ….

  Balíček obsahuje svíčky: Vanilka, Skořice, Levandule a Citronová tráva. Tedy kombinaci vůní, která je pro každou náladu a příležitost. A bez chemie.

  Vanilka působí proti únavě, uklidňuje nervy, působí také jako afrodisiakum (vůně vanilky úzce souvisí s lidskými feromony). Vanilka také povzbuzuje mozkovou činnost, působí proti horečce a povzbuzuje i celé tělo a smysly. Její vůně navozuje pocity pohody, působí proti depresím, je vhodná při nervovém podráždění, nespavosti či nechutenství. Vanilka je prostě k sežrání :-) 

  Intenzivní osvěžující vůně citronové trávy povzbuzuje při dlouhodobém zatížení, napomáhá koncentraci, používá se jako tradiční vůně ájurvédské medicíny. Je to jeden z nejlepších olejů pro detoxikaci organismu.

  Hřejivá, intenzivní, kořeněná a příjemná vůně skořicové silice silně prohřívá, stimuluje nervovou soustavu a posiluje srdeční činnost (únava, chlad, krátkodechost...), dýchání (časté a chronické obtíže, oslabená imunita), vyčerpání a depresi

  A levandule? Jemná květinová vůně zrelaxuje, rozpustí vnitřní napětí a mysl úžasně ukolíbá před spaním... :)

  Pokud nám ale do zprávy napíšete, že byste chtěli některou ze svíček vyměnit za jinou z této řady – není problém – napište nám do poznámky v objednávce, za jakou svíčku chcete stávající vyměnit – a je to. Plníme totiž skleničky voskem a taky plníme přání na počkání :-)


  879 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Balíček třísvíček :) 495
  Balíček třísvíček :)
  Momentálně nedostupné
  Každý z nás má ve svém okolí nějakého svíčkomilce. A většinou je to „přesně ten“, který už vyzkoušel snad všechny druhy svíček a vůní, a tak ho nic moc nepřekvapí. No, a my si myslíme, že tenhle balíček by mohl být právě pro něj.
   
  Všechny tři svíčky – rsp. kombinace vůní v nich jsou neobvyklé, nápadité a jejich kompozice je pro opravdové fajnšmekry, co mají vytříbené nosy.
   
  Santal & Cedr ho zavede na chvíli třeba do Indie i Austrálie a rafinované vůně s mnoha tóny vykouzlí opravdu nevšední atmosféru.
  Pistácie & Citron ho na chvíli odnesou do teplých krajů.
  A Mech & Kapradí? Díky téhle něžné svíčce se alespoň na chvíli může přenést do českého lesa, sednout si pod strom a poslouchat lesní potok a třeba i „trávu růst“
   
  Jo, každá svíčka hoří minimálně 33 hodin a že je 100% přírodní (bez použití jakýchkoliv chemických vůní nebo barviv i živočišných produktů) to už ani psát nemusíme, že ne? :)
   

  959 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem