DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč
  • 1 z 5
 

Balíček třísvíček :)

 
Každý z nás má ve svém okolí nějakého svíčkomilce. A většinou je to „přesně ten“, který už vyzkoušel snad všechny druhy svíček a vůní, a tak ho nic moc nepřekvapí. No, a my si myslíme, že tenhle balíček by mohl být právě pro něj.
 
Všechny tři svíčky – rsp. kombinace vůní v nich jsou neobvyklé, nápadité a jejich kompozice je pro opravdové fajnšmekry, co mají vytříbené nosy.
 
Santal & Cedr ho zavede na chvíli třeba do Indie i Austrálie a rafinované vůně s mnoha tóny vykouzlí opravdu nevšední atmosféru.
Pistácie & Citron ho na chvíli odnesou do teplých krajů.
A Mech & Kapradí? Díky téhle něžné svíčce se alespoň na chvíli může přenést do českého lesa, sednout si pod strom a poslouchat lesní potok a třeba i „trávu růst“
 
Jo, každá svíčka hoří minimálně 33 hodin a že je 100% přírodní (bez použití jakýchkoliv chemických vůní nebo barviv i živočišných produktů) to už ani psát nemusíme, že ne? :)
 
Dostupnost Skladem
959 Kč
   
Kategorie DÁRKOVÉ BALÍČKY
 

Tři 100 % přírodní svíčky ze sójového vosku v dárkovém balení, čistě přírodní vonné esence, bavlněný knot, ručně plněné, 3 x 360 g. 

Použité přírodní vonné oleje jsou vyrobeny výhradně z přírodních surovin, které jsou získávány z rostlin pěstovaných kontrolovaným, ekologickým a šetrným způsobem, bez použití pesticidů a umělých hnojiv. Vysoce kvalitní extrakty a přírodní ingredience v kombinaci s čistými esenciálními oleji vytvářejí něco zcela výjimečného - přírodní parfémové kompozice se složitými, propracovanými a rafinovanými vůněmi.