DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč
  • 1 z 8
 

Milý dárkový balíček

 

Dárkový balíček našich Malých milých svíček, tedy těch, které jsme vyrobily jako naše úplně první. 

Tahle naše první Dobrá svět(la) máme rády jako naše prvorozené děti :-) Je to naše srdcovka, naše začátky, jednoduchá krása, naše MILÉ MALÉ čisté světlo s esencemi, které nám do života přineslo spoustu radosti a věříme, že i vám přinesou domů radost a pohodu ….

Balíček obsahuje svíčky: Vanilka, Skořice, Levandule a Citronová tráva. Tedy kombinaci vůní, která je pro každou náladu a příležitost. A bez chemie.

Vanilka působí proti únavě, uklidňuje nervy, působí také jako afrodisiakum (vůně vanilky úzce souvisí s lidskými feromony). Vanilka také povzbuzuje mozkovou činnost, působí proti horečce a povzbuzuje i celé tělo a smysly. Její vůně navozuje pocity pohody, působí proti depresím, je vhodná při nervovém podráždění, nespavosti či nechutenství. Vanilka je prostě k sežrání :-) 

Intenzivní osvěžující vůně citronové trávy povzbuzuje při dlouhodobém zatížení, napomáhá koncentraci, používá se jako tradiční vůně ájurvédské medicíny. Je to jeden z nejlepších olejů pro detoxikaci organismu.

Hřejivá, intenzivní, kořeněná a příjemná vůně skořicové silice silně prohřívá, stimuluje nervovou soustavu a posiluje srdeční činnost (únava, chlad, krátkodechost...), dýchání (časté a chronické obtíže, oslabená imunita), vyčerpání a depresi

A levandule? Jemná květinová vůně zrelaxuje, rozpustí vnitřní napětí a mysl úžasně ukolíbá před spaním... :)

Pokud nám ale do zprávy napíšete, že byste chtěli některou ze svíček vyměnit za jinou z této řady – není problém – napište nám do poznámky v objednávce, za jakou svíčku chcete stávající vyměnit – a je to. Plníme totiž skleničky voskem a taky plníme přání na počkání :-)

Dostupnost Skladem
879 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie DÁRKOVÉ BALÍČKY
 

4 x zdravá svíčka ve skle, ručně plněná, 285 g. Dodáváme v dárkové kartonové krabičce přírodní barvy.