• 1 z 5
 

Na křídlech snů

Neohodnoceno
 

Znáte ten pocit, když konečně máte chvilku sama pro sebe, zavřete oči a .... Každá z nás potřebuje snít. Každá z nás by chtěla mít alespoň na chvíli křídla a odletět z reality do svého vysněného světa. A nebo si jen tak odpočinout, dát si nohy nahoru, poslouchat hezkou hudbu, pít u toho šálek lahodného čaje a obklopit se příjemnou vůní. No, a právě pro vás (pro  nás ) jsme připravily tenhle dárkový balíček.

Citlivě zvolená čajová směs bylin obsahuje např. kontryhel – jasnou volbu a základní holčičí bylinu, taky mocný řebříček, který má spoustu příznivých účinků od krvetvorby, přes nemoci jater až po podporu tvorby kostní dřeně. Pivoňku, která uvolňuje psychiku, harmonizuje menstruaci, ulevuje při migréně. Maliník, který navíc  posiluje imunitu. A v neposlední řadě měsíček, který čistí krev i lymfatický systém a má protizánětlivý účinek.

Vonný vosk do aroma lampy ve tvaru křídel se dá nejprve využít jako krásná dekorace, která zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně. Rozehřejete je, až přijde jejich správný čas :). Při rozpouštění vosku se do éteru začnou odpařovat esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. 

Tenhle balíček je zkrátka pro všechny „holky“, které věří v sílu bylin a které dovolí přírodě, aby je vedla jejich životem.

Dostupnost Skladem
299 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie DÁRKOVÉ BALÍČKY
 

V dárkovém balení naleznete:

unikátní bylinnou čajovou směs Žen sen podle vlastních receptur, 50 g

přírodní vonný vosk do aromalampy ve tvaru andělských křídel o velikosti cca 8x9 cm.