DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč
Novinka
  • 1 z 11
 

DOBROkřídla

 

Dobrý svět(lo) pro opuštěná zvířata, Světlo které pomáhá!

Náš hashtag #poslisvetlodal používáme dlouho a často… a vy u nás nejčastěji objednáváte svíčky právě pro někoho dalšího jako dárek, a tak opravdu POSÍLÁTE SVĚTLO DÁL. A tady ho můžete poslat po DOBROkřídlech zase o kousek - no, spíš by bylo přesnější napsat o chlup  dál.

Když jsme hledaly spolehlivého partnera, se kterým bychom chtěly pomáhat, po dlouhém hledání jsme našly toho pravého. Kočičí a psí azyl, z.s. Na jejich stránkách http://kociciapsiazyl.cz/ najdete všechny informace, včetně příběhů zvířat, kterým už pomohli. Najdete tam i jejich výroční zprávy a spoustu dalších informací… tahle společnost je opravdu transparentní a vážně pomáhá tam, kde je to potřeba. Chtěly jsme zkrátka, aby naše a vaše snaha „poslat světlo dál“ nespadla do stoupy a dostala se do opravdu dobrých tlapek. Z každé vaší objednávky pošleme 80 Kč na pomoc chlupáčům v nouzi. Pojedeme to fifty fifty, jo?  Čtyřicet kaček od vás a čtyřicet od nás.

Zároveň v naší DOBROEDICI najdete také dobročinné svíčky pro kočkaře a pejskaře. A pokud byste chtěli pomoci ještě o trochu víc, můžete si objednat celé dárkové balení, které obsahuje „psí svíčku“, „kočičí svíčku“ i andělská křídla.

Děkujeme každému, kdo se s námi rozhodne pomoci opuštěným chlupáčům a přinést jim alespoň trošku víc dobrýho světla do jejich života.
Děkujeme, že s námi pomáháte! 

Dostupnost Skladem
199 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie DOBROedice ❤
 

Ruční práce,  40 ml přírodního sójového vosku, esenciální olej, přírodní provázek. 
1 ks v balení, velikost křídel cca 8x9 cm, baleno v dárkové krabičce přírodní barvy.