DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

KERAMIKA

 
149
3491149349

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • BROŽ 484/SIL
  BROŽ
  Momentálně nedostupné

  Porcelánová brož.

  Porcelánový šperk.

  Originální dárek, originální každý kousek.

  Ruční výroba. Žádné prefabrikáty ani sériovka. Všechno poctivě vyrobené (z)ručně Ivankou, kterou známe roky a má v našem regionu už jméno, které si poctivě odpracovala a na které se dostala i díky svým dobrým nápadům. Je to člověk, za kterého dáváme ruku do ohně … a vy víte, že my to s ohněm umíme :-) 

   


  149 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • PAN HRNEK Novinka 510
  PAN HRNEK
  Momentálně nedostupné

  Seznamte se, tohle je pan Hrnek.

  Je to kamarád našich čajů. Zatím u něj teda nejvíc boduje čaj Modrá pohoda, ale už našel společnou řeč i s Žen-senem a Samou láskou… věříme, že přijde na chuť i dalším dvěma Určitě vám z něj ale bude chutnat i kafe nebo čokoláda.


  Pan Hrnek se narodil u naší kamarádky Ivanky v dílně, stejně jako jeho bráchové. Jsou si všichni fakt podobní. Ne ale jako vejce vejci. Ivanka je totiž nedělá na kruhu, ale ručně, takže každý je originál. Některý o kousek buclatější, jinému zase vyrostlo o trochu větší ucho …
  Všichni jsou ale sympaťáci a vyšvihli se vám do zajímavé barevné kombinace.

  Jo, taky ledacos vydrží, jsou vypálení při vysokých teplotách, takže je můžete mýt i v myčce. Ale co si budeme, keramiku je vždycky lepší umýt s láskou v ruce.

  A kdybyste pana Hrnka chtěli někomu dát jako dárek – balíme ho do přírodní krabičky (ve slámě – v té se mu líbí, a rád si v ní i pospí).


  349 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Paní Mo(u)dřena 516
  Paní Mo(u)dřena
  Momentálně nedostupné

  Tak tohle je sousedka pana Hrnka. Je krásně modrá (jako on) a taky moudrá, její tři nožky totiž nejsou náhoda.


  Ona moc dobře ví, že když si v ní budete chtít zapálit svíčku, tak přece nechcete, aby se vám zničil stůl nebo parapet. Stejně tak vám ale poslouží i jako mistička na sušenky k čaji nebo kávě, kterou už spousta z vás pije z pana Hrnka


  A umí být i roztomilou vázičkou na roztodivné kytičky nebo větývky. Je to svébytná emancipovaná Mo(u)dřena, a tak si dokáže vystačit samozřejmě i sama. Ve společnosti pana Hrnka jí to ale taky moc sluší.


  349 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem