DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

O NÁS

Dvě kamarádky, čtyři ruce, stovky nápadů, nepočitatelně hodin debatování o nových vůních nebo jejich kompozicích, o bylinkách, kytkách, sójovém vosku, knotech, formičkách, skleničkách …. No, dokážete si to asi představit … :D

Když jsme se před lety poprvé potkaly v práci, rozhodně nás nenapadlo, že nás jednou bude spojovat takové přátelství (no, ruku na srdce – bylo to spíš naopak :D) Jenže, všechno chce svůj čas a „ty naše společný věci“ přicházely pomalu a skládaly se jako dílky puzzle až do toho „obrázku“, kterej před sebou máme teď.

Ze všeho toho dobrýho jsme složily Dobrý svě(lo). Rozhodně by to nešlo bez našeho přátelství a vzájemný důvěry (opravdu to není fráze :D ), neuvěřitelný trpělivosti našich rodin, kterou s námi mají … bez kamarádů, kteří si naše první svíčky a vosky nebáli vzít domů :-) a pomáhali nám naše Dobrý svět(lo) „rozsvítit“.

Máme opravdu veliký štěstí, že nás navíc spojuje podobný vkus a přístup k životu, přírodě, lidem, poctivý ruční práci … uvědomujeme si, že detaily tvoří celek      a zdánlivě „malý věci“ nám přináší do života radost a světlo, a tak vlastně vzniklo i Dobrý svět(lo).

Svíčky obě „zapalujeme“ snad od té doby, co jsme se naučily škrtnout sirkou. Tyhle malý světýlka udělají totiž i z všedního večera nevšední, z obyčejného dortu ten správný narozeninový – který „plní přání“, z Vánoc a adventu tu symbolickou dobu očekávání, dušičkové svátky alespoň trošku rozsvítí nadějí a oživí vzpomínky … plamínky svíček a vůně olejů pomáhají, probouzí smysly, krásně se u nich relaxuje i medituje. Zkrátka jsou s námi jako dobrý partner nebo kamarád v dobrém i ve zlém.

Zkoušely jsme nepřeberné množství vosků, ale ten sójový je pro nás a věříme, že i pro vás, ten pravý - a to z mnoha důvodů. Sója je rozpustná ve vodě, je biologicky odbouratelná, netoxická a patří mezi obnovitelné zdroje. Svíčky vyrobené ze sójového vosku neobsahují žádné pesticidy, herbicidy ani parafín (vedlejší produkt při zpracování ropy). Navíc při našem srovnávání vosků jsme se utvrdily v tom, že tenhle vosk má vynikající kvalitu a konzistenci.

Svíčky hoří hezkým čistým plamenem a opravdu produkují i míň sazí než svíčky parafínové a jsou vhodné i pro alergiky. Jejich používáním nezvyšujeme množství CO2 ve vzduchu. Navíc používáme jen 100% přírodní esenciální oleje, žádné chemické vůně nebo barviva. Není v nich žádný živočišný prvek a tak jsou naše „sójovky“ vlastně i veganky. No, a navíc hoří skoro o 50% déle než běžné svíčky. I u vosků do aromalamp byl z těchhle objektivních důvodů sójový vosk jasná volba.

Tak, vítejte v našem světě – ve světě Dobrýho svět(la). Doufáme, že se vám v něm bude líbit stejně jako nám. Snad vám přinese taky dobrý světlo do vašich domovů, kanceláří, jógových studií nebo meditačních center. Možná vám i trochu pomůže uklidnit nervy, zrelaxovat, nabrat energii, zpříjemnit večer … zútulní, prohřeje a „prosvítí“ vaše dny a večery.

A to všechno s respektem k přírodě a lidem.

Andrea a Irena

IMG_20221104_140146     

 


Kopie návrhu Mezi naše spokojené klienty patří např_ (1)