• 1 z 8
 

Samá láska

Neohodnoceno
 

Bylinný sypaný čaj. Vše pouze přírodní, samozřejmě :)

Samá láska, samá láska, přihořívá… hoří! Tak tenhle čaj byste samou láskou nejraději snědli, ale určitě bude lepší ho vypít :)

Když jsme seděly s Míšou (nejlepší bylinkářkou v kraji) „nad zadáním“, prosily jsme jí, aby nám namíchala i nějakou směs pro „páry“, něco-co by navozovalo láskyplnou atmosféru, něco s velkým N pro Ni i pro Něj. A tak vznikla tahle kráska-Samá láska. V pečlivě a s láskou namíchané směsi září růže, kvete jasmín, aloisie a damiana. Tak ať vám Samá láska jenom kvete!

Damiana – neboli Turnera rozkladitá je mayské afrodisiakum, sexuální tonikum, antidepresivum, uklidňuje a zároveň tonizuje – při únavě a stavech vyčerpanosti. Růže – uklidňuje, uvolňuje, navozuje psychickou pohodu, tvoří prostor pro lásku. Jasmín – prokázané afrodisiakum, antidepresivum. K jasmínu jednou čichnete a už bez něj nemůžete žít… Aloisie (někdy uváděná také jako citronová verbena) – voňavá s uklidňujícím účinkem na trávení a žaludek, má lahodnou chuť a citronovou vůni (trošičku nám připomíná naší meduňku)

Dostupnost Skladem
112 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie (RA)DOSTI od srdce
 

Unikátní čajová směs podle vlastních receptur.

 Příprava čaje: 1 až 2 čajové lžičky přelijte 1/4 litrem vroucí vody a nechte v zakryté nádobě odstát po dobu 15 minut. Poté přeceďte. Čaj si připravujte vždy čerstvý, pijte ho až 2x denně.

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 stupňů Celsia.

Případná rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte se svým lékařem.

Pro Dobrý svět(lo) vyrábí Michaela Lerchová, IČO: 68593872, nejlepší bylinkářka ve Středočeském kraji!!!

Balení: papírový sáček, 50g.