• 1 z 6
 

ŽEN SEN

Neohodnoceno
 

Bylinný sypaný čaj. Vše pouze přírodní, samozřejmě :)

I ženy mají své dny a hlavně-ženy mají své sny … a abychom své dny mohly žít a své sny snít, potřebujeme být v pohodě a fit. A tak vznikl tenhle čaj. Čaj pro maminky, kamarádky, ségry, kolegyně… pro všechny „holky“, které věří v sílu bylin a které dovolí přírodě, aby je vedla jejich životem.

Citlivě zvolená směs bylin obsahuje kontryhel – jasná volba a základní holčičí bylina . Harmonizuje hormonální rozkolísanosti, dokonce pomáhá i při „boji“ s obezitou, cukrovku a poradí si i s dalšími neduhy. Řebříček – další uznávaná ženská bylina. Maria Treben (slavná rakouská spisovatelka a bylinkářka) říká, že kdyby každá žena občas sáhla po řebříčku, před mnohými těžkostmi by se uchránila. Má spoustu příznivých účinků – od krvetvorby, přes nemoci jater až po podporu tvorby kostní dřeně. Maliník – další ženská bylina, která zároveň posiluje imunitu Pivoňka – uvolňuje psychiku, harmonizuje menstruaci, ulevuje při migréně. Měsíček – čistí krev i lymfatický systém, má protizánětlivý účinek.

Dostupnost Skladem
112 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie (RA)DOSTI od srdce
 

Unikátní čajová směs podle vlastních receptur.

Příprava čaje: 1 až 2 čajové lžičky přelijte 1/4 litrem vroucí vody a nechte v zakryté nádobě odstát po dobu 15 minut. Poté přeceďte. Čaj si připravujte vždy čerstvý, pijte ho až 2x denně.

Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 stupňů Celsia.

Případná rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte se svým lékařem.

Pro Dobrý svět(lo) vyrábí Michaela Lerchová, IČO: 68593872, nejlepší bylinkářka ve Středočeském kraji!!!

Balení: papírový sáček, 50g.