Novinka
  • 1 z 4
 

Láskyplná

 

Tak tahle svíčka je naše láska. Na lásku (bohužel :D) neexistuje jeden lék, zaříkávadlo nebo recept. Má tolik podob a vrstev … a každý z nás touží po trochu jiné „lásce“… každopádně bez lásky (ať už v jakékoliv podobě) by byl svět smutný, nudný a prázdný. V přírodě je ale spousta květů, bylin a dalších plodů, které nám láskyplně a bezpodmínečně pomáhají s naším tělem i duší. Proto jsme v naší kompozici esenciálních olejů nemohly zapomenout na růži - královnu květin a jeden ze symbolů lásky. Symbolem je oprávněně, a to nejen díky své kráse. Růže pomáhá léčit emocionální chlad, harmonizuje, pomáhá proti depresím a používá se i jako afrodisiakum. Vedle růže jsme použily také palmarosu, neroli a … taky další esenciální oleje, které si láskyplně necháme jako tajemství. Protože trochu toho tajemství vždycky lásku okoření. Zkusíte si zapálit tuhle svíčku? Třeba mezi vámi přeskočí také plamínek Dobrýho svět(l)a.

S respektem k přírodě a lidem.

Dostupnost Skladem
289 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie Relaxační řada
 

100 % přírodní svíčka ze sojového vosku, 100 % přírodní vonné esence, 100 % bavlněný knot, sušené květy, ručně plněná, cca 170 ml, +/- 350 g.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.