Novinka
  • 1 z 4
 

Posilující

 

Každý z nás „má dny“, kdy mu přes všechnu snahu dochází energie a síla.

Od téhle svíčky nečekejte rozjásané ani sladké tóny. Těšit se ale můžete na kompozici dřevitých a kořeněných vůní, které v aromaterapii podporují sílu a chuť k životu. Vonné esence jsme vybíraly tak, aby spolu nejen hezky ladily, ale aby každá z nich nesla sílu přírody, kterou vám může předat. Všechny esence v téhle kompozici vám sice neprozradíme (je to tajemství dobrýho světla ), ale pro vaši představu vám odkryjeme alespoň to, že po zapálení téhle svíčky ucítíte například tóny cedrového dřeva nebo nepříliš známého, ale odborníky hodně vyhledávaného vetiveru neboli vousatky. Tak jsme zvědavé, jestli vaše nosy a těla poznají i další přidané esence … A teď se už pohodlně usaďte, zapalte plamínek svíčky, zhluboka dýchejte a nechte přírodu, aby vám pomohla najít sílu a energii.

S respektem k přírodě a lidem.

Dostupnost Skladem
289 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie Relaxační řada
 

100 % přírodní svíčka ze sojového vosku, 100 % přírodní vonné esence, 100 % bavlněný knot, sušené květy, ručně plněná, cca 170 ml, +/- 350 g.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.