Novinka
  • 1 z 4
 

Uklidňující

 

Máte za sebou špatný den? Neprožíváte klidné období? Čeká vás něco, z čeho jste trochu nervózní? Anebo na vás jen doléhá chaos a neklid, který je kolem nás? Možná byste mohli vyzkoušet naši Uklidňující. Sofistikovaná, jemná a nevtíravá kompozice esenciálních olejů, které jsme použily pro tuhle svíčku vám určitě pomůže „ztišit“ vaši mysl a „vyčistit“ prostor kolem vás. Do vonné směsi jsme namíchaly několik druhů olejů – všechny se používají v aromaterapii pro podporu klidu a vyrovnanosti. Určitě po zapálení svíčky poznáte nezaměnitelnou vůni šalvěje, kterou krásně doplní specifickou a jemnou vůní (připomínající dřevo, čokoládu i vanilku) i benzoin. A jsme moc zvědavé, jestli poznáte i další vůně, které jsme do téhle uklidňující kompozice přidaly. Každopádně si moc přejeme, aby posezení při světle a vůni téhle svíčky pro vás bylo milým a uklidňujícím zážitkem a Dobrým svět(l)em vašich dnů.

S respektem k přírodě a lidem.

Dostupnost Skladem
289 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie Relaxační řada
 

100 % přírodní svíčka ze sojového vosku, 100 % přírodní vonné esence, 100 % bavlněný knot, sušené květy, ručně plněná, cca 170 ml, +/- 350 g.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.