DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

VÁNOCE ⭐️

 
88
879188879

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

   
 • 311486683 1098751944163890 2314766577204292122 n 561
  VÁNOČNÍ PŘÁNÍ S KŘÍDLY
  Momentálně nedostupné

  Přiletěla k nám vánoční přání.
  A nejsou to ledasjaká přání. V každém z nich se schoval ptáček, kterého si můžete doma pověsit na stromeček jako ozdobičku. Rád posedí i v knihovně. Obzvlášť má prý rád poezii
  Na lampě nebo kytce mu to ale taky sluší. Každopádně, tohle není přání, které skončí v koši nebo v krabici od bot. Garantujeme vám, že komu ho pošlete, ten na vás bude myslet pokaždé, když kolem něj (s úsměvem) projde... a možná to bude i ještě na příští (i ty další a další...) Vánoce.

  PS: Tahle přání pro nás vyrobila Lucie, kterou najdete na IG i FB jako Já z tebe vykvetu. Má fakt boží nápady. No, prostě to pábitelské Polabí. My to říkáme pořád.


  88 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • VÁNOČAJ 457
  VÁNOČAJ
  Momentálně nedostupné

  Unikátní směs lahodného sypaného čistě přírodního čaje s ovocem a vánočním kořením.

  Složení: šípek, jablko, jeřabina černá i červená, černý rybíz, jahoda, hruška, višeň, skořice, hřebíček, badyán, kakaové boby.
  Voní krásně a zahřeje po těle i po duši :)

  V sáčku je ho rovných 90 gramů.


  129 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Křídla 460
  Křídla
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu.

  Protože víme, že se vám tahle nádhera nebude chtít jen tak hned "rozpouštět", využijte křídla nejprve jako krásnou dekoraci, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně. Rozehřejete je, až přijde jejich správný čas :). 
  Při rozpouštění vosku se do éteru odpařují esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. 


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Vánoční vonný vosk 189/KRU
  Vánoční vonný vosk
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. Vánoční vůně s citrusovou kůrou a hřebíčkem.

  Jsou to naše sójovky parádnice. Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Vánoční vůně sójových vosků (vždy jeden v balení) společně s hřebíčkem a kůrou z citrusů krásně doladí vánoční atmosféru vašich domovů nebo kanceláří. Dejte ho celý, případně jeho kousek, rozehřát do aromalampy a Ježíšek si k vám určitě už cestu najde
  Možná ale také udělá radost i jako pozornost přibalená k nějakému vánočnímu dárku. Třeba takový měkký dárek, který bude provoněný naším vánočním voskem udělá určitě mnohem větší radost  
  A samozřejmě, že tahle vůně ladí i s naší vánoční svíčkou …


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 •  
 • BETLÉM 275
  BETLÉM
  Momentálně nedostupné

  Vánoční čajovky s obrázkem, který se rozkryje po roztavení vosku a je pak viditelný po celou dobu hoření. Nechte se překvapit, který motiv se vám ukáže jako první. 

  P.S.:na vaše přání umíme udělat váš "osobní vzkaz" :), čajovky na míru můžete objednat TADY

   

  199 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Adventní kalendář 141/NE-
  Adventní kalendář
  Momentálně nedostupné

  Slibujeme, že zatímco si jinde třeba ani neškrtnete :-))) ... s naší adventní svíčkou si můžete škrtnout hnedle čtyřiadvacetkrát. 

  Tahle svíčka je opravdu výborný adventní kalendář ... za prvé "po něm neztloustnete" a za druhé (a vlastně to jsme chtěly v první řadě) - vás přiměje k tomu, abyste se v hektické době předvánočního shonu každý den alespoň na chvíli zastavili - škrtli sirkou a zapálili plamínek Dobrýho světla ... vždyť právě o tom má advent být - o světle, o naději, o radostném očekávání. Advent i Vánoce v sobě mají symboliku světla.

  Tak my moc doufáme, že Dobrý svět(lo) rozsvítí i ty vaše dny. Pěkný vánoční čas všem! ♥


  od 319 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Hřejivé Vánoce 204/NE-
  Hřejivé Vánoce
  Momentálně nedostupné

  Hřejivé Vánoce…To je vůně pohody, klidu a tepla. V naší vonné kompozici jsou zejména esence z koření, které se přidává do vánočních perníčků. Máme rády tyhle malebné české Vánoce a věřte, že naši předkové věděli, proč právě v tenhle čas používat skořici, badyán nebo hřebíček. Nechtěly jsme hledat „někde v dálkách“, když to nejlepší je právě „u nás doma“ a doufáme, že i váš domov díky Hřejivé svíčce bude milým místem k setkávání s rodinou a přáteli.


  od 319 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Méďa odpočítává dny do Vánoc 466
  Méďa odpočítává dny do Vánoc
  Momentálně nedostupné

  Svíčka Adventní kalendář s vůní perníku a Vánočaj.


  Jedinečná kombinace vánočního ovocného čaje a svíčky, která vás přiměje k tomu, abyste se v hektické době předvánočního shonu každý den alespoň na chvíli zastavili - škrtli sirkou a zapálili plamínek Dobrýho světla u dobrýho čaje ... vždyť právě o tom má advent být - o světle, o naději, o radostném očekávání. 


  Tak my moc doufáme, že Dobrý svět(lo) rozsvítí i ty vaše dny! ♥


  429 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 •  
 • Méďa kouká, jak to letí 472
  Méďa kouká, jak to letí
  Momentálně nedostupné

  Méďa, teda Vánočaj :), v kombinaci s adventním škrtacím kalendářem na sójové svíčce s úchvatnou skořicí, hřebíčkem a badyánem vaší domácnost provoní vůní čerstvě upečeného cukroví. Doba příprav na Vánoce tak poletí jako mávnutím křídel.

   


  539 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • anděl mezi perníčkama 469
  anděl mezi perníčkama
  Momentálně nedostupné

  Aby se aromavosku ve tvaru andělských křídel nic nestalo, posadily jsme na stráž z každé strany fortelnou sójovku :)

  Svíčka Adventní kalendář a svíčka Hřejivé Vánoce s vůní perníku a aromavosk ve tvaru křídel, který určitě nejdříve poslouží jako voňavá dekorace. 


  689 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Méďovo zimní kouzlo 478
  Méďovo zimní kouzlo
  Momentálně nedostupné

  Vánoční směs esenciálních olejů ve svíčkách Adventní kalendář a Hřejivé Vánoce je vytvořena k navození příjemné atmosféry pro tu pravou relaxaci, odpočinek a rozjímání v hektické době. Tahle teplá vůně, kterou si pustíte do svého prostoru, skutečně ovlivní vaší náladu a domov váš i vašich přátel se stane naprosto útulným.

  No a Vánočaj? V jednom sáčku o 90 g jsou snad všechny dobroty, na které si vzpomenete...Teda neee jako u pejska s kočičkou :), ale naprosto precizně vybrané a laděné chutě šípku, jablka, jeřabin, černého rybízu, ale také jahod, hrušek a višní. Skořice, hřebíček, badyán, a kakaové boby pak umocní a podtrhnou ten pravý zážitek. Nooo, míchání čajů tak, aby jednotlivé suroviny "nešly proti sobě" a ještě aby chutnal, je docela věda! Kořením naši předci léčili už v pradávných dobách. Co si o tom tak v klidu - u horkého čaje - povyprávět? ...

  Tak hlavně zdraví! A šťastné a veselé! ♥

   

   


  689 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • DOBRObalíček 451
  DOBRObalíček
  Momentálně nedostupné

  V naší DOBROEDICI najdete svíčku pro pejskaře nebo kočkaře ,  nebo vosk do aromalampy andělská DOBROkřídla, v dárkové krabičce. Ale pokud byste chtěli pomoci ještě o trochu víc, můžete si objednat celé dárkové balení, které obsahuje „psí svíčku“, „kočičí svíčku“ i andělská křídla.

  Z každého takového prodaného balíčku putuje 280,- Kč na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, což už je opravdu parádní částka!!!
  Děkujeme každému, kdo se s námi rozhodne pomoci opuštěným chlupáčům a přinést jim alespoň trošku víc dobrýho světla do jejich života.
  Děkujeme, že s námi pomáháte! 

   
   
   

  699 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem