Novinka Tip
  • 1 z 6
 

Perník, skořice, jedle a Vánoce jsou tu hnedle

 

Tahleta krabice na svíce :) ta vás těší nejvíce :)

Voní z ní perník, skořice i jedle … zkrátka to, co k českým vánočním svátkům patří. Balení obsahuje adventní „škrtací svíčku“, doufáme, že si v adventním čase každý den uděláte alespoň hodinku pohody, zapálíte si svíčku, popovídáte si se svojí rodinou nebo si v klidu dáte šálek čaje přečtete si třeba svojí oblíbenou knížku nebo nový recept na vánoční cukroví … a pak si odškrtnete přímo na svíčce další den o který jsme se posunuli blíž ke Štědrému dnu. Vánoční perníkovou svíčku (která vám provoní perníkovým kořením celé svátky, protože hoří opravdu dlouhooooo) a nechybí tam ani svíčka s vůní jedle. Co by to bylo za Vánoce bez stromečku!? Vánoce jsou svátky světla a naděje … pojďte s námi poslat Dobrý svět(lo) dál, ať jsou i ostatní šťastní a veselí :)

Dárkové balení zdarma!

Dostupnost Skladem
719 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie VÁNOCE
 

3 x zdravá svíčka ve skle ze sójového vosku, ručně plněná, 3x350 g. Dodáváme v dárkové kartonové krabičce přírodní barvy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.