• 1 z 3
 

Vánoční vonný vosk kroužek

 

 Vonný vosk pro vaši aroma lampu. Vánoční vůně s citrusovou kůrou a hřebíčkem.

Bábovky to jsou naše sójovky parádnice. Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

Vánoční vůně sójových bábovek (vždy jedna v balení) společně s hřebíčkem a kůrou z citrusů krásně doladí vánoční atmosféru vašich domovů nebo kanceláří. Dejte ji celou, případně její kousek, rozehřát do aromalampy a Ježíšek si k vám určitě už cestu najde. Možná ale také udělá radost i jako pozornost přibalená k nějakému vánočnímu dárku. Třeba takový měkký dárek, který bude provoněný naší „vánoční bábovkou“ udělá určitě mnohem větší radost :-). A samozřejmě, že tahle vůně ladí i s naší adventní či vánoční svíčkou …

Dostupnost Skladem
129 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie VÁNOCE
 

Ruční práce, každý kousek je originál. 1 x 40 ml přírodního sojového vosku, esenciální olej.
1 ks v balení

piktogramy

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.