Vánoční vonný vosk košíčky

 

Vonný vosk pro vaši aroma lampu. Vánoční vůně s citrusovou kůrou a hřebíčkem.

Naše „košíčky“ jsou nejmenší vosky do aromalamp, které prodáváme. A tak, aby jim nebylo smutno – jsou v balení čtyři. Můžete si rozehřát v aromalampě jeden nebo dva a další si třeba nechat v zásuvce s prádlem a uvidíte, jak vám ho krásně provoní. Pro nadšence větších aromalamp jsou všechny čtyři najednou také dobrou volbou :-)

Můžete si také objednat košíčky i s jinou vůní a v aromalampě je nakombinovat podle svého vkusu. Zkrátka vytvořit si svou vlastní a unikátní vonnou kompozici. Košíčky jsou také moc hezké a voňavé dárky, které potěší nejen nadšence aromaterapie, ale každého, kdo si chce zútulnit a provonět byt nebo kancelář.

Vánoční vůně sójových košíčků (vždy čtyři v jednom balení) společně s hřebíčkem a kůrou z citrusů krásně doladí vánoční atmosféru vašich domovů nebo kanceláří. Dejte jeden, dva anebo všechny (do větší) aromalampy rozehřát a Ježíšek si k vám určitě už cestu najde. Možná ale také udělají radost i jako pozornost přibalená k nějakému vánočnímu dárku. Třeba takový měkký dárek, který bude provoněný našim „vánočním košíčkem“ udělá určitě mnohem větší radost :-). A samozřejmě, že tahle vůně ladí i s naší adventní či vánoční svíčkou … takže naše košíčky jsou sice malý, ale šikovný.

Dostupnost Skladem
129 Kč
   
Značka Dobrý svět(lo)
Kategorie vánoční vonný vosk
 

Ruční práce, každý kousek je originál. 4 x 10 ml přírodního sojového vosku, esenciální olej.
4 ks v balení

piktogramy

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.