DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

Věnováno dětem

Víte, co mají společného veverka, liška, ptáček, zajíc, divočák, jezevec, medvěd a kočka? :-)

No, tak v první řadě se nám prostě líbí a v druhé řadě (nebo obráceně?) jsou to zvířátka, která zná každé malé dítě a všechna žijí v české krajině. Pravda, medvědi k nám „zavítají“ jen výjimečně a vždycky tím ztropí pěkný poprask, ale o to víc nás baví. S radostí vám představujeme naši řadu svíček pro děti - respektive řadu svíček, které byste si (doufáme) s radostí zapálili i vy a společně se svými dětmi prožili třeba pěkné chvíle při povídání nebo čtení nějaké hezké knížky – třeba právě o zvířátkách…..

Naše svíčky jsou 100% přírodní, jsou vyrobené ze sojového vosku. Přidáváme do nich jen přírodní éterické oleje. Každá ze svíček je ručně dělaná - žádná chemie, žádné parabeny, žádná barviva … Třeba i to by mohlo být dobrým impulsem pro povídání si s dětmi o přírodě … o tom, co pro přírodu a zvířata můžeme udělat my a naopak – co přináší zvířata a příroda nám. Je to koloběh – je to kruh – je to Dobrý svět (lo), které nám příroda přináší do života. Je jen na nás, jestli tenhle kruh bude čarovný anebo začarovaný :-)

Vůně jsme vybíraly tak, aby byly nejen příjemné, ale aby například podpořily soustředění a paměť vašeho dítěte. Jiné, aby mu pomohly usnout nebo uklidnit jeho mysl … aromaterapie má spoustu možností….V každé kapce éterického oleje se skrývá síla velké spousty rostlin nebo jejich částí. Dejte svému potomkovi pořádné (a ty správné) „kapky“ :-)

 
219
8791219879

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • Čistá jako vánek 78
  Čistá jako vánek
  Momentálně nedostupné

  Ptáci byli od pradávna pro lidi symbolem něčeho neuchopitelného, kouzelného, čistého, božského …. něčeho mezi nebem a zemí. Byli poslem dobrých zpráv a naděje - ukazovali námořníkům, že už se blíží pevnina; odlétali daleko do cizích krajů, když lidé ještě chodili pěšky a jen snili o tom, že jednou také budou létat. Teď už sice víme všechno téměř o každém druhu ptáků, co na naší planetě bydlí a díky letadlům už se také umíme vznést do nebe, ale v každém z nás je pořád obdiv k tomu jejich krásnému světu v letu …. Každý z nás by chtěl někdy zamávat křídly a vznést se nad koruny stromů, letět a cítit tu jejich nádhernou volnost. A možná zjistit, že třeba existuje „ta země za duhou“. Naše „ptačí svíčka“ je proto čistá jako vánek. Nepřidávaly jsme do ní žádný esenciální olej (sojové svíčky stejně samy o sobě mají příjemnou lehkou vůni), chtěly jsme vám nabídnout také jednu „volnou jako pták“. Ale pokud byste si chtěli zaletět na levandulová pole, do citrusového háje, do lesa nebo dalekých krajů …. Můžete si sami do svíčky přidat pár kapiček éterického oleje, podle vaší chuti a nálady. Přejeme krásný let, na křídlech ptáků a čistý jako vánek.


  219 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Kočičí sen 54
  Kočičí sen
  Momentálně nedostupné

  Všimli jste si, jak si kočky umí spokojeně vrnět, jak krásně umí odpočívat a užívat si svůj, ano jenom jejich vlastní :-), svět? Chcete taky tak spokojeně přivřít očka a vrnět jako kočka? Tak je pro vás a vaše děti určitě „kočičí svíčka“ tou nejlepší volbou. Přimíchaly jsme do ní totiž levandulový éterický olej, který pomáhá při nespavosti, uvolňuje přetíženou mysl, mírní deprese, migrény, nervové napětí, harmonizuje a zbavuje vzteku, navozuje pocit stability…. Před spaním nebo zkrátka jen po náročném či hektickém dni je tahle vůně ideální parťák.


  219 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Liščí poklad 72
  Liščí poklad
  Momentálně nedostupné

  O liškách se traduje, že ví o pokladech, které jsou skryté v zemi a ve skalách, protože na ně přijdou, když si hrabou svoje brlohy. Všichni známe spoustu sousloví jako „liška podšitá“ nebo „chytrý jako liška“. Skořice, kterou jsme do těchto svíček přimíchaly má nejen podobnou barvu jako liščí kožíšek, ale také nám k troše toho „fištrónu“ může pomoci. Pomáhá totiž zvyšovat činnost mozku a jeho kognitivní funkce - schopnost učit se, pamatovat si a udržet pozornost. Zmírňuje nervozitu, únavu a dopady stresu. Dezinfikuje a čistí prostor. Zkuste s námi najít liščí poklad i vy!


  219 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Pán podzemních hradů 84
  Pán podzemních hradů
  Momentálně nedostupné

  Tenhle mistr stavitel podzemních nor a chodeb moc rád ponocuje, takže i když jezevce zná každý z nás – málo kdo ho v životě vůbec potká. Je to taková paní Colombová :-) Někdy prý postaví tak rozsáhlé nory, že se v nich sami nevyznají a také se jim tam stěhují jiná zvířátka. Jezevec je také zajímavý tím, že je to jedno z nejčistotnějších zvířat. Je to sice všežravec a jeho velkou pochoutkou jsou žížaly , ale největší část jeho potravy tvoří rostliny a lesní plody. A z lesních malin je také esence v naší jezevčí svíčce. Provoňte si s dětmi pokoj vůní, která ve vás bude asociovat čerstvě natrhané šťavnaté maliny. Zavřete oči – nadechněte se – a vraťte se třeba i v půlce prosince zpátky do letního lesa.


  219 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 •  
 • Síla z lesa 81
  Síla z lesa
  Momentálně nedostupné

  Rychlý, silný a odvážný …. Víte, že kňouři byli od pradávna v mnohých kulturách součástí bájí a často byli pro svoje vlastnosti povýšeni i mezi božstva? Tak například v Indii má bůh Brahma podobu divokého prasete, v řeckých bájeslovích mají také významnou úlohu. V sumerských pověstech měl dokonce i Adonis podobu kance. Saturnus – římský bůh zemědělství, ten zase jezdil na voze taženém kancem se zlatými štětinami, které symbolizovaly sluneční paprsky...asi dobrý Svět (lo) :-) Zkrátka, chceme tady toho kňoura trošku "rehabilitovat" :-) a ukázat, že byl od pradávna symbolem síly, slunce, hojnosti, úspěchu, štěstí, nezávislosti, odvahy a rozhodnosti.

  Do Síly z lesa jsme proto přimíchaly éterický olej z jedle. Jedle je krásný silný strom, který bez problémů roste až 300 let. Svěží a balzámová vůně jedlového olejíčku je posilující a má antiseptické účinky. Pomáhá při infekcích dýchacích cest, kašli a nachlazení a pomáhá i při duševním vyčerpání. Nezapomínejme na obyčejné věci a přírodu, která nás obklopuje, nehledejme jen v exotických dálkách. Zkusme kouzlo, které máme každý pár kroků od domu – třeba v jedlovém lese. Vyzkoušejte sílu z lesa.


  219 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Zase do skoku 57
  Zase do skoku
  Momentálně nedostupné

  Znáte někoho, kdo by řekl, že se mu zajíc nelíbí, že je mu nepříjemný nebo mu vadí? Že nikoho takového také neznáte? Aby taky ano. Jsou roztomilí a nikomu neubližují. Běhají po loukách, polích, na okrajích lesů a jako by nám kolemjdoucím mávali na pozdrav svým střiháním uší. Zajíci ale žijí docela samotářským životem a občas jim také není do skoku, jako někdy každému z nás. A aby nám/vám do skoku zase bylo, připravily jsme pro vás tuhle jemnou svíčku s citronovou trávou. Citronová tráva má antidepresivní účinky, pomáhá lidem najít jistotu, sebevědomí a duševní sílu. Zmírňuje úzkosti, pomáhá proti migréně, má antiseptické účinky a působí i jako repelent. Má úžasnou svěží vůni s nádechem citrusů. No, s touhle svíčkou rozhodně nekoupíte zajíce v pytli, ale Dobrý svět (lo), se kterým vám bude zase do skoku.


  219 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Dárkové balení svíček „z lesa“ 311
  Dárkové balení svíček „z lesa“
  Momentálně nedostupné

  Chcete darovat dárek, ve kterém je schovaný kousek přírody? Tak právě pro vás jsme nachystaly dárkové balení lesních svíček.  V balíčku jsou čtyři svíčky se zvířátky (ke každému z nich najdete na našem webu krátký příběh). Každá ze svíček má jinou vůni – všechny ale mají jedno společné a to, že jsou 100% přírodní (sójový vosk, esenciální oleje, bavlněný knot).

  Balíček obsahuje svíčku Pán podzemních hradů (vůně lesních malin), Zase do skoku (citrónová tráva), Stromová artistka (pomeranč) a Čistá jako vánek (bez přidání esenciálních olejů). Pokud nám ale do zprávy napíšete, že byste chtěli některou ze svíček vyměnit za jinou z této řady – není problém – napište nám do poznámky v objednávce, za jakou svíčku chcete stávající vyměnit – a je to. Plníme totiž skleničky voskem a taky plníme přání na počkání :-)

  PS: Žádné zvíře z nás nemusí mít strach. Naše svíčky jsou veganfriendly … nenajdete v nich nic, co by bylo živočišného původu.


  879 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem