DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

Vonné vosky

Vonné vosky zajišťují dlouhodobou a intenzivní vůni, která je uvolňována éterickými oleji pod vlivem zahřívání. Aromatický vosk nejúčinněji působí umístěný do keramické aroma lampy nebo elektrického ohřívače vosku, kde se může bezpečně roztápět. Rozpuštěný vonný vosk velmi rychle provoní váš domov. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk pomocí čajové svíčky. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence.

Vůně můžete také navzájem kombinovat a vytvořit si tak svoji unikátní vůni nalámáním různých vosků do horního kalíšku aroma lampy. Tuhý vosk nejen ozdobí, ale po dlouhé týdny krásně provoní vaši skříň s prádlem nebo třeba pracovní kout.

 
159
1601159160

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Kolečka Novinka 549
  Kolečka
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. 

  Příjemná, veselá a svěží vůně citronové trávy s antidepresivními účinky. Její vůně pomáhá najít jistotu, sebevědomí, duševní sílu a zmírňuje úzkosti. Její vdechování na vás bude mít povzbuzující a osvěžující vliv. S touto vůni nemůžete šlápnout vedle! 

  Kolečka jsou naše malé sójové obrázky :-) Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Jsou zdobeny sušenými květy, na které můžete časem dokapat svou oblíbenou vůni přírodního oleje a prodloužit tak životnost vosku.

  Každý kousek je vyroben ručně (fotografie zdobení jsou tedy ilustrační). Kolečko je opatřeno provázkem nebo stužkou k zavěšení a je dodáváno v papírové krabičce, takže je ideální i jako dárek.


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Křídla 460
  Křídla
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu.

  Protože víme, že se vám tahle nádhera nebude chtít jen tak hned "rozpouštět", využijte křídla nejprve jako krásnou dekoraci, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně. Rozehřejete je, až přijde jejich správný čas :). 
  Při rozpouštění vosku se do éteru odpařují esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. 


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Srdce Novinka 546
  Srdce
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. 

  Provoňte svůj domov jemnou, sofistikovanou až podmanivou vůní. Rozkvetlé růže vás příjemně překvapí nasládlými přírodními tóny a dodají každému prostředí ojedinělou atmosféru zámecké zahrady. Tuto vůni si naprosto zamilujete! 

  Srdíčka jsou naše sójovky parádnice. Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Jsou zdobeny sušenými květy, na které můžete časem dokapat svou oblíbenou vůni přírodního oleje a prodloužit tak životnost vosku.

  Každý kousek je vyroben ručně (fotografie zdobení jsou tedy ilustrační). Srdíčko je opatřeno provázkem nebo stužkou k zavěšení a dodáváno v papírové krabičce, takže je ideální i jako dárek.


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Vánoční vonný vosk 189/KRU
  Vánoční vonný vosk
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. Vánoční vůně s citrusovou kůrou a hřebíčkem.

  Jsou to naše sójovky parádnice. Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Vánoční vůně sójových vosků (vždy jeden v balení) společně s hřebíčkem a kůrou z citrusů krásně doladí vánoční atmosféru vašich domovů nebo kanceláří. Dejte ho celý, případně jeho kousek, rozehřát do aromalampy a Ježíšek si k vám určitě už cestu najde
  Možná ale také udělá radost i jako pozornost přibalená k nějakému vánočnímu dárku. Třeba takový měkký dárek, který bude provoněný naším vánočním voskem udělá určitě mnohem větší radost  
  A samozřejmě, že tahle vůně ladí i s naší vánoční svíčkou …


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem