DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

Dobrý svět(lo)

88
879188879

Stránka 1 z 5 - 50 položek celkem

   
 • 311486683 1098751944163890 2314766577204292122 n 561
  VÁNOČNÍ PŘÁNÍ S KŘÍDLY
  Momentálně nedostupné

  Přiletěla k nám vánoční přání.
  A nejsou to ledasjaká přání. V každém z nich se schoval ptáček, kterého si můžete doma pověsit na stromeček jako ozdobičku. Rád posedí i v knihovně. Obzvlášť má prý rád poezii
  Na lampě nebo kytce mu to ale taky sluší. Každopádně, tohle není přání, které skončí v koši nebo v krabici od bot. Garantujeme vám, že komu ho pošlete, ten na vás bude myslet pokaždé, když kolem něj (s úsměvem) projde... a možná to bude i ještě na příští (i ty další a další...) Vánoce.

  PS: Tahle přání pro nás vyrobila Lucie, kterou najdete na IG i FB jako Já z tebe vykvetu. Má fakt boží nápady. No, prostě to pábitelské Polabí. My to říkáme pořád.


  88 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Čajové svíčky bez obalu - náhradní náplně 236
  Čajové svíčky bez obalu - náhradní náplně
  Momentálně nedostupné

  Do naší rodiny čajových svíček přibyla jejich bezobalová varianta.


  Snažíme se náš sortiment rozšiřovat tak, aby to mělo smysl. A bezobalové varianty jsou pro nás určitě cesta, kterou bychom také chtěly dál jít. Máte doma svícínky na čajovky a nepotřebujete čajovku v hliníkovém obalu? Už máte nohy ušoupané od chození s tříděným odpadem? Nebo chcete prostě jenom něco opravdu čistého, přírodního a bez zbytečných jednorázových obalů? Tak třeba vám naše nové čajovky udělají radost. A my budeme zase mít radost, že jsme vám káply do noty a že spolu rozsvítíme další malé světlušky v bytech, na terasách, balkonech a zahradách.


  89 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Čajové svíčky 5 kusů 218
  Čajové svíčky 5 kusů
  Momentálně nedostupné

  Tuhle pětici čajovek posíláme zabalenou v papírovém, eko-friendly :-), sáčku. Svíčky jsou ze 100% přírodního sójového vosku a s bavlněným knotem. Jsou bez „parfemace“ a hoří čistým plamenem ve všech slova smyslech.


  99 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Čajové svíčky bez obalu se skleněným svícnem 230
  Čajové svíčky bez obalu se skleněným svícnem
  Momentálně nedostupné

  Do naší rodiny čajových svíček přibyla jejich bezobalová varianta.


  Snažíme se náš sortiment rozšiřovat tak, aby to mělo smysl. A bezobalové varianty jsou pro nás určitě cesta, kterou bychom také chtěly dál jít.

  Chcete také něco opravdu čistého, přírodního a bez zbytečných jednorázových obalů? Tak třeba vám naše nové čajovky udělají radost. A my budeme zase mít radost, že jsme vám káply do noty a že spolu rozsvítíme další malé světlušky v bytech, na terasách, balkonech a zahradách.

  S respektem k přírodě a lidem.


  139 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 •  
 • BROŽ 484/SIL
  BROŽ
  Momentálně nedostupné

  Porcelánová brož.

  Porcelánový šperk.

  Originální dárek, originální každý kousek.

  Ruční výroba. Žádné prefabrikáty ani sériovka. Všechno poctivě vyrobené (z)ručně Ivankou, kterou známe roky a má v našem regionu už jméno, které si poctivě odpracovala a na které se dostala i díky svým dobrým nápadům. Je to člověk, za kterého dáváme ruku do ohně … a vy víte, že my to s ohněm umíme :-) 

   


  149 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Kolečka Novinka 549
  Kolečka
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. 

  Příjemná, veselá a svěží vůně citronové trávy s antidepresivními účinky. Její vůně pomáhá najít jistotu, sebevědomí, duševní sílu a zmírňuje úzkosti. Její vdechování na vás bude mít povzbuzující a osvěžující vliv. S touto vůni nemůžete šlápnout vedle! 

  Kolečka jsou naše malé sójové obrázky :-) Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Jsou zdobeny sušenými květy, na které můžete časem dokapat svou oblíbenou vůni přírodního oleje a prodloužit tak životnost vosku.

  Každý kousek je vyroben ručně (fotografie zdobení jsou tedy ilustrační). Kolečko je opatřeno provázkem nebo stužkou k zavěšení a je dodáváno v papírové krabičce, takže je ideální i jako dárek.


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Křídla 460
  Křídla
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu.

  Protože víme, že se vám tahle nádhera nebude chtít jen tak hned "rozpouštět", využijte křídla nejprve jako krásnou dekoraci, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně. Rozehřejete je, až přijde jejich správný čas :). 
  Při rozpouštění vosku se do éteru odpařují esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. 


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Srdce Novinka 546
  Srdce
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. 

  Provoňte svůj domov jemnou, sofistikovanou až podmanivou vůní. Rozkvetlé růže vás příjemně překvapí nasládlými přírodními tóny a dodají každému prostředí ojedinělou atmosféru zámecké zahrady. Tuto vůni si naprosto zamilujete! 

  Srdíčka jsou naše sójovky parádnice. Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Jsou zdobeny sušenými květy, na které můžete časem dokapat svou oblíbenou vůni přírodního oleje a prodloužit tak životnost vosku.

  Každý kousek je vyroben ručně (fotografie zdobení jsou tedy ilustrační). Srdíčko je opatřeno provázkem nebo stužkou k zavěšení a dodáváno v papírové krabičce, takže je ideální i jako dárek.


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 •  
 • Vánoční vonný vosk 189/KRU
  Vánoční vonný vosk
  Momentálně nedostupné

  Vonný vosk pro vaši aroma lampu. Vánoční vůně s citrusovou kůrou a hřebíčkem.

  Jsou to naše sójovky parádnice. Primárně udělají radost samozřejmě rozehřáté v aromalampě, kdy se při rozpouštění vosku odpařují do éteru esenciální přírodní oleje, které vám i z všedních dnů udělají sváteční chvíle. Zároveň vám ale můžou posloužit i jako hezká dekorace, která vám zároveň provoní menší prostory nebo zásuvky či skříně … ještě před tím, než jí „rozpustíte“ nad plamínkem aromalampy.

  Vánoční vůně sójových vosků (vždy jeden v balení) společně s hřebíčkem a kůrou z citrusů krásně doladí vánoční atmosféru vašich domovů nebo kanceláří. Dejte ho celý, případně jeho kousek, rozehřát do aromalampy a Ježíšek si k vám určitě už cestu najde
  Možná ale také udělá radost i jako pozornost přibalená k nějakému vánočnímu dárku. Třeba takový měkký dárek, který bude provoněný naším vánočním voskem udělá určitě mnohem větší radost  
  A samozřejmě, že tahle vůně ladí i s naší vánoční svíčkou …


  159 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • 311428018 457722502883240 2583392206207745678 n Novinka Tip 558
  ! TĚHOTNEJ KUCHAŘ
  Momentálně nedostupné
  Tak jestli máme z něčeho radost, tak potom z týhle spolupráce!

  Těhotnýho kuchaře už zná dneska asi každej a "ten každej" podle něj už minimálně jednou uvařil (a byl za to doma aspoň desetkrát pochválenej), ale každopádně jeho hlášky jsou stejně dobrý jako to jídlo, který připravuje, na tom se všichni shodneme.
   
  Takže, jestli jsi fajnšmekr a taky si zahořel nadšením z toho pána, co naučí vařit i úplný jelito - tak tady pro tebe máme tuhle limitovanou edici čajovek, které v sobě ukrývají jeho nejpopulárnější hlášky. Hoď to do lesku, Nezapomeň uzenou papriku nebo nezaměnitelné Tak čau doplňuje čtvrtá svíčka s jeho profilovkou.
   
  Jo, a v krabičce najdeš i rozmarýn, třeba se ti bude taky hodit.
  Tak čau! 

  199 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • BETLÉM 275
  BETLÉM
  Momentálně nedostupné

  Vánoční čajovky s obrázkem, který se rozkryje po roztavení vosku a je pak viditelný po celou dobu hoření. Nechte se překvapit, který motiv se vám ukáže jako první. 

  P.S.:na vaše přání umíme udělat váš "osobní vzkaz" :), čajovky na míru můžete objednat TADY

   

  199 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • DOBROkřídla Novinka 430
  DOBROkřídla
  Momentálně nedostupné

  Dobrý svět(lo) pro opuštěná zvířata, Světlo které pomáhá!

  Náš hashtag #poslisvetlodal používáme dlouho a často… a vy u nás nejčastěji objednáváte svíčky právě pro někoho dalšího jako dárek, a tak opravdu POSÍLÁTE SVĚTLO DÁL. A tady ho můžete poslat po DOBROkřídlech zase o kousek - no, spíš by bylo přesnější napsat o chlup  dál.

  Když jsme hledaly spolehlivého partnera, se kterým bychom chtěly pomáhat, po dlouhém hledání jsme našly toho pravého. Kočičí a psí azyl, z.s. Na jejich stránkách http://kociciapsiazyl.cz/ najdete všechny informace, včetně příběhů zvířat, kterým už pomohli. Najdete tam i jejich výroční zprávy a spoustu dalších informací… tahle společnost je opravdu transparentní a vážně pomáhá tam, kde je to potřeba. Chtěly jsme zkrátka, aby naše a vaše snaha „poslat světlo dál“ nespadla do stoupy a dostala se do opravdu dobrých tlapek. Z každé vaší objednávky pošleme 80 Kč na pomoc chlupáčům v nouzi. Pojedeme to fifty fifty, jo?  Čtyřicet kaček od vás a čtyřicet od nás.

  Zároveň v naší DOBROEDICI najdete také dobročinné svíčky pro kočkaře a pejskaře. A pokud byste chtěli pomoci ještě o trochu víc, můžete si objednat celé dárkové balení, které obsahuje „psí svíčku“, „kočičí svíčku“ i andělská křídla.

  Děkujeme každému, kdo se s námi rozhodne pomoci opuštěným chlupáčům a přinést jim alespoň trošku víc dobrýho světla do jejich života.
  Děkujeme, že s námi pomáháte! 


  199 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 50 položek celkem