DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč DÁREK k nákupu nad 600 Kč

ZRZKY

 
319
9591319959

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • MECH & KAPRADÍ 442
  MECH & KAPRADÍ
  Momentálně nedostupné
  Přenádherná něžná nevtíravá přírodní (skoro vílí ‍♀️) vůně, která provoní váš domov přírodou. Když zavřete oči, budete zpátky na paloučku v lese, vedle vás bude bublat potok a vy budete jen snít, zhluboka dýchat a doufat, že tahle chvíle nikdy neskončí... no, něco jako "Kam ptáci, laně chodí pít... pod javorový kmen. Ti ptáci za dne bílého, ty laně v noci jen..."
  Takže, dny se krátí a přichází zase nový Dobrý svět(lo), aby vám rozsvítilo den, naši milí světlomilci!

  319 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • PISTÁCIE & CITRON 436
  PISTÁCIE & CITRON
  Momentálně nedostupné

  Pistácie a citron! Aaach  Tohle je fakt k sežrání!
  Jasně, že v tom hrála velkou roli vůně našich nejoblíbenějších oříšků
  , tu navíc zjemňuje ještě smetanové pozadí, a osvěžuje vůně citronů. Je to fakt nádherná kompozice vůní, kterou si musí zamilovat snad každý člověk na světě


  319 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • SANTAL & CEDR 445
  SANTAL & CEDR
  Momentálně nedostupné

  Nádherná a sofistikovaná vůně téhle svíčky spojuje charakteristickou ultrajemnou dřevitost santalového dřeva s extrémně sladkými a krémově hladkými základními tóny a  vytváří tak až řekněme rafinovanou vůni .

  Esenciální oleje z indického a australského santalu, cedru himalájského, amyrisu, peruánského balzámu, myrhy, extrakt z včelího vosku a vanilka.... Je toho hodně, co?  A jedním slovem? BOŽÍ!!! 


  319 Kč
  Značka: Dobrý svět(lo)
 • Balíček třísvíček :) 495
  Balíček třísvíček :)
  Momentálně nedostupné
  Každý z nás má ve svém okolí nějakého svíčkomilce. A většinou je to „přesně ten“, který už vyzkoušel snad všechny druhy svíček a vůní, a tak ho nic moc nepřekvapí. No, a my si myslíme, že tenhle balíček by mohl být právě pro něj.
   
  Všechny tři svíčky – rsp. kombinace vůní v nich jsou neobvyklé, nápadité a jejich kompozice je pro opravdové fajnšmekry, co mají vytříbené nosy.
   
  Santal & Cedr ho zavede na chvíli třeba do Indie i Austrálie a rafinované vůně s mnoha tóny vykouzlí opravdu nevšední atmosféru.
  Pistácie & Citron ho na chvíli odnesou do teplých krajů.
  A Mech & Kapradí? Díky téhle něžné svíčce se alespoň na chvíli může přenést do českého lesa, sednout si pod strom a poslouchat lesní potok a třeba i „trávu růst“
   
  Jo, každá svíčka hoří minimálně 33 hodin a že je 100% přírodní (bez použití jakýchkoliv chemických vůní nebo barviv i živočišných produktů) to už ani psát nemusíme, že ne? :)
   

  959 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem